ANASAYFA » HAKKIMIZDA
 • ***************************************************************************************************************************************

  GRANDDOR, faaliyetlerine 2012 yılında başlamıştır.

  GRANDDOR, Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Sünnet, Kurumsal Toplantılar ve diğer tüm özel davetlerinizde yenilikçi, modern ve detaylara önem veren bir anlayış ile misafirlerine özel hizmetler sunmaktadır.

  2012 yılında “Maksimum Müşteri Memnuniyeti” hedefiyle çıktığı yolda ürün yelpazesinin çeşitliliği, profesyonel hizmet anlayışı ve özel dekoru ile 2012 ve 2013 yıllarında Aydın  ve çevresinde en çok tercih edilen mekan olmayı başarmıştır.

  Yemekli veya Yemeksiz birçok organizasyonun gerçekleştirildiği GRANDDOR, müşterilerinin isteklerine göre organizasyon içerikleri dizayn  edilebilmektedir.
  Ses ve ışıklandırma sistemlerinde altyapı olarak kusursuz bir teknoloji kullanılmaktadır.

  GRANDDOR uzman ve ileri teknolojiye sahip olup, daima yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini hedefler. Sektöründeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır ve yenilikleri müşterilerine sunar.  *****************************************************************************************